Hvem i klubben spør du om hva?

Klubbutvikler Frank Robert Saltvik – 100%-stilling – 93201070 – frank.saltvik@ril.no 

  • Daglig og Sportslig ledelse
  • Sportsplan
  • Baneplan
  • Booking av fotballens møtebehov
  • Økonomi
  • Prosjekt-Programmet (ProPro med 18 prosjekter)
  • Spilleroverganger
  • Eposter inn til klubb
  • Styremøter
  • Representasjon av klubben

Trenerveileder Vebjørn Urdal – 50%-stilling – 482 46 963 – vebjorn@ranheimfotball.no

  • Trenerveildning, fra 6 år til senior i Utviklingsavdelinga
  • Spilleroverganger
  • Trener G19 Rekrutt

Trenerveileder Martin Sørensen – 50%-stilling – 915 26 441 – martin@ranheimfotball.no

  • Trenerveiledning, fra 6 år til senior i Utviklingsavdelinga
  • Sportsplan
  • Analyse A-kamper
  • Hovedtrener G19 Rekrutt

Administrasjonsmedarbeider Stina Mostervik – 40%-stilling – 976 07 733 – stina.mostervik@ril.no

  • Utstyr og lagsbodene
  • Drift og vedlikehold av banene
  • Lysstyring ifht baneplan
  • Garderobeoppsett ifht baneplan
  • Påmelding til trenerkurs
  • RIL-kiosken
  • Dommerregninger

Vaktmester Michael Daniels – 50%-stilling – 46428676

  • Renhold garderober
  • Vedlikehold og orden på bane og anlegg

Treneransvarlig Thorstein Øren – frivillig – 90532711 – thorstein@hent.no

  • Veileder Grasrottrenerkurs
  • Oppfølging av trenere på oppdrag

Spillerutvikler Stian Reinertsen – frivillig – 99367043 – stian.reinertsen@napha.no

  • Ordner med treningsavtaler for enkeltspillere
  • Observasjon av spillere på oppdrag fra Daglig leder
  • Futsalansvarlig

FIKS-ansvarlig Christoffer Hansen – styret – 41477769 – christoffer.hansen@ril.no 

  • Spilleberettigelse
  • Rutiner kamprapporter
  • Roller i FIKS