Hvem i klubben spør du om hva?

Klubbutvikler Frank Robert Saltvik – 100%-stilling – 93201070 – frank.saltvik@ril.no 

  • Daglig og Sportslig ledelse
  • Sportsplan
  • Baneplan
  • Booking av fotballens møtebehov
  • Økonomi
  • Prosjekt-Programmet (ProPro med 18 prosjekter)
  • Spilleroverganger
  • Eposter inn til klubb
  • Styremøter
  • Representasjon av klubben

Administrasjonsmedarbeider Astrid Jakobsen – 10%-stilling – 92219950 – astrid@ranheimbreddefotball.no

  • Medlemsregister
  • Aktivitetsavgift
  • RIL-cupene: RIL Vår-Cup og RIL-Cup
  • Politiattest

Administrator Fredrik Eriksen – 50%-stilling – 98404088 – fredrik@ranheimfotball.no

  • Helårlig banevedlikehold
  • Utstyr til lag, trenere/ ledere
  • Dommeransvarlig
  • Nettside

Vaktmester Michael Daniels – 50%-stilling – 46428676

  • Renhold garderober
  • Vedlikehold og orden på bane og anlegg

Treneransvarlig Thorstein Øren – frivillig – 90532711 – thorstein@hent.no

  • Veileder Grasrottrenerkurs
  • Oppfølging av trenere på oppdrag

Spillerutvikler Stian Reinertsen – frivillig – 99367043 – stian.reinertsen@napha.no

  • Ordner med treningsavtaler for enkeltspillere
  • Observasjon av spillere på oppdrag via Klubbutvikler
  • Futsalansvarlig

FIKS-ansvarlig Christoffer Hansen – styret – 41477769 – christoffer.hansen@ril.no 

  • Spilleberettigelse
  • Rutiner kamprapporter
  • Roller i FIKS