TEAMS Klubb 1/21 – torsdag 7.januar kl. 19.00

Skriv ut

Høsten 2020 gjennomførte klubben det digitale møtestedet «TEAMS Klubb» tre ganger, i uke 43, 46 og 48. Tilbakemeldingene fra de som deltok viser at dette er en god måte å gi klubbens medlemmer en rask og nyttig oppdatering på det som skjer og er viktig i klubben.

Du kobler deg opp på linken under her, og deltar via telefon eller pc/mac i programmet TEAMS. Du velger selv om du bare vil lytte eller om du også ønsker å spørre underveis i Chaten i Teams, for å få mer avklaring på det som formidles.

Sleng deg på, og i løpet av 30-40 minutter får du klubbens oppdaterte informasjon på mange ulike temaer.

LINK: TEAMS KLUBB 7.januar 19.00

Noe av agendaen denne gangen …..
– Oppsummering av 2020
– Status Covid-19 ifht trening og kamp
– Årshjul Ranheim Fotball 2021
– Årsberetning lag
– Tiltakspakke 3
– Draktsøknader Coop
– Status i Hallprosjektet

Legg inn en kommentar