STEM KLUBBEN I DITT HJERTE: RANHEIM

Skriv ut
Alle som driver med idrett har én eller flere klubber med en spesiell plass i hjertet. Idrettslaget er grunnsteinen i arbeidet med å skape god aktivitet, positive miljøer, idrettsglede og fellesskap i lokalmiljøene.

Under kampanjeperioden for Klubben i mitt hjerte kan alle vi som ønsker å takke våre egne idrettslag, stemme på – og jobbe for – at akkurat vår klubb vinner flere hjerter og kanskje også en pengepremie som kommer godt med.  Norges idrettsforbund, SpareBank 1, P4 og Dagbladet står sammen om kampanjen

Hva:
Mulighet for klubben å vinne hovedpremie på kr. 100 000,- for flest stemmer

Trekkes 3 vinnere à kr. 10 000,- pr. dag blant klubbene som får flere enn 50 stemmer

Hvor:
Via klubbenimitthjerte.no

Hvordan:
Via mobil, nettbrett eller PC – Stem både med 4G nettet og WIFI

Mål:
Vinne hovedpremien og bruke midlene for å fortsette utviklingen av klubbens særidretter

Fortell familie og venner om klubben i ditt hjerte og vær klar til å stemme fra i dag!!

Legg inn en kommentar